ROZWIJAJ PASJE W TROSCE O PACJENTA

Każdego dnia budujemy nasz globalny sukces, wzmacniając naszą ekspertyzę diabetologiczną i biotechnologiczną. Każdego dnia zwiększamy naszą perfekcję operacyjną poprzez otwartość umysłów, nastawienie na cel oraz działanie zespołowe.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Jesteśmy pierwszym w Polsce i jednym z 10 światowych producentów substancji aktywnej insuliny ludzkiej

Posiadamy zaawansowane technologicznie zaplecze badawczo-rozwojowe

Nasz zespół tworzą światowej klasy specjaliści

Inwestujemy w rozwój naszych pracowników

Nasze działania mają zasięg międzynarodowy

Nieustannie poszukujemy szans w różnorodnych projektach naukowo – badawczych i rynkowych

Jesteśmy zorientowani na innowacje i rozwój

Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym można dynamicznie się rozwijać

ZOBACZ BIOTON

W firmie Bioton każdego dnia dbamy o zdrowie Pacjentów i troszczymy się o potrzeby naszych Pracowników.

Prowadzimy innowacyjne projekty, dające możliwość rozwoju zawodowego, wspieramy inicjatywy zespołowe i ogólnofirmowe oraz wciąż rozszerzamy i uelastyczniamy pakiet benefitów. Codzienny dialog oraz otwartość na siebie i wspólne tworzenie innowacyjnych rozwiązań na dziś i na przyszłość – to fundamenty naszego zespołu.

Pracownicy Bioton
Zespół Bioton 1
Zespół Bioton 2
Zespół Bioton 3
Zespół Bioton 4
Firma Bioton

Poznaj naszych pracowników

“W pracy w Bioton najbardziej lubię możliwość współpracy z fantastycznymi profesjonalistami w swoich dziedzinach i jednocześnie niezwykle inspirującymi ludźmi, którzy mnie na co dzień otaczają.”

Michał Deptuch
Dyrektor Pionu Operacyjnego

„Cierpliwość, wytrwałość i ciężka praca tworzą niepokonaną kombinację sukcesu. Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te, z których za szybko rezygnujemy.”

Robert Piecuch
Dyrektor Komercyjny

„Największy powód do dumy daje mi fakt, że swoją pracą dokładam cegiełkę do realnej pomocy tysiącom ludzi chorych na cukrzycę.”

Łucja Stefaniak-Praska
Specjalistka Zapewnienia Jakości

“Uwielbiam pracę w zespole energicznych zapaleńców, a takich wspaniałych ludzi z pasją jest w naszej firmie bardzo dużo. To mnie nakręca do działania.”

Dariusz Gurtowski
Lider Technologii

“Wewnątrz firmy inspirują mnie ludzie, to od nich nadal najwięcej się uczę i bezustannie szukam między ich słowami wskazówek do udoskonalenia zarówno naszych procesów jak i siebie w swoim rozwoju zawodowym.”

Małgorzata Łuksza
Dyrektor Ds. Operacji Biznesowych

“Niewątpliwie w ostatnim czasie najciekawszym elementem mojej pracy jest możliwość poznania i współpracy z ludźmi z różnych stron świata oraz prowadzenia dyskusji z polskimi i międzynarodowymi ekspertami w diabetologii o wartości leków z naszego portfolio oraz jak firma farmaceutyczna może wesprzeć pacjenta chorego na cukrzycę. Największą satysfakcję sprawia mi świadomość, że dzięki rozwiązaniom wypracowanym wspólnie z zespołem, coraz większa grupa pacjentów jest skutecznie i bezpiecznie leczona naszymi lekami w Polsce i na świecie.”

Małgorzata Masierek
Medical & Marketing Manager

“Praca w Bioton nauczyła mnie, że w tak dużym zespole ludzi atmosfera w pracy jest najważniejsza, ułatwia wiele spraw, kiedy ludzie się lubią łatwiej i lepiej współpracują.”

Karol Celiński
Młodszy Kupiec
Dział Zakupów

“Osoby rozpoczynające pracę w Bioton powinny pamiętać, że najważniejszy jest cel – dzięki konsekwencji i determinacji łatwiej go osiągnąć. Również autentyczność to bardzo ważna cecha, nie warto udawać kogoś innego, kim się nie jest.”

Bogdan Świrski
Starszy Menedżer Regionu
Dział Marketingu i Sprzedaży – Polska

ROZWIJAJ SIĘ W JEDNYM Z NASZYCH ZESPOŁÓW

Dział sprzedaży i marketingu polska

DZIAŁ SPRZEDAŻY I MARKETINGU POLSKA

zapewnia krajową dystrybucję form gotowych leczniczych produktów insulinowych.

Pracownicy tych działów mogą uczestniczyć w unikalnym PROGRAMIE ROZWOJOWYM „7 mil”, który pozwala im budować kompetencje sprzedażowo – marketingowe.

Dział rozwoju rynków międzynarodowych

DZIAŁ ROZWOJU RYNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

realizuje nasze plany ekspansji na rynki zagraniczne, gwarantując nam globalny sukces.

DZIAŁ MST/R&D

Dział MST/R&D

prowadzi badania nad produktami biotechnologicznymi i innowacyjnymi formami leków, oraz realizuje programy badawcze w obszarze inżynierii genetycznej i biotechnologii

Dział jakości

DZIAŁ JAKOŚCI

gwarantuje kontrolę wytwarzania na każdym etapie produkcji i zapewnia, że nasi pacjenci otrzymują produkty spełniające najwyższe standardy.

Dział HR

DZIAŁ HR

tworzy i realizuje strategie, umożliwiające jak najlepsze wykorzystanie potencjału zatrudnionych pracowników, co zapewnia biznesowi codzienne wsparcie w realizacji celów i misji firmy.

Dział Produkcji i Techniczny

DZIAŁ PRODUKCJI I TECHNICZNY

zapewnia doskonałość operacyjną podczas procesu wytwarzania produktów insulinowych.

Dział Zakupów

DZIAŁ ZAKUPÓW

dba o realizację strategii zakupowej firmy poprzez zapewnienie najlepszych i najbardziej efektywnych kosztowo rozwiązań: analizę dostawców, prowadzenie negocjacji i terminowość zamówień.

Dział Finansów

DZIAŁ FINANSÓW

planuje i kontroluje wszystkie działania w ramach procesów finansowych przebiegających w firmie.

BENEFITY

Benefity Bioton 1
Benefity Bioton 2
Benefity Bioton 3
Prywatna opieka medyczna Bioton

Prywatna opieka
medyczna

też dla rodzin oraz Pakiet Senior

Najlepsi lekarze Bioton

Pakiet
Global Doctors

organizacja i pokrycie kosztów
leczenia za granicą

Karta Multisport Bioton

Karta
MultiSport

Pakiet ubezpieczeń Bioton

Szeroki
pakiet ubezpieczeń

Szkolenia
ogólnorozwojowe

specjalistyczne i certyfikujące:
zewnętrzne i wewnętrzne
– dostępne są dla wszystkich naszych pracowników

Program wspierania innowacyjności w Bioton

Program wspierania
innowacyjności
w firmie
(program 10%)

Kursy certyfikujące i specjalistyczne Bioton

Kursy certyfikujące
i specjalistyczne

stawiamy na rozwój naszych pracowników
poprzez aktywne zdobywanie wiedzy

Pracownicze Plany
Emerytalne

MOŻLIWOŚCI ROZWOJU

Pierwsza praca

Jesteśmy otwarci na osoby, które zdobytą w trakcie swojej edukacji wiedzę gotowi są wdrażać w działanie w trakcie pracy – my służymy mentorami i doświadczeniem.

Pierwsza praca w Bioton
Kariera w Bioton

Rozwiń swoją karierę

W BIOTON wierzymy w moc rekrutacji wewnętrznych. Pracując u nas masz możliwość zdobyć doświadczenie i wiedzę w różnych obszarach. Osoby gotowe na zdobywanie wiedzy wspieramy w procesie przekwalifikowania. Lubimy odkrywać talenty i uwalniać ich potencjał.

KOGO SZUKAMY:

Ważne są dla nas nie tylko kwalifikacje, wiedza i doświadczenie, równie ważna jest umiejętność pracy zespołowej i zaangażowanie. Rekrutacja to proces dwustronny, w którym Ty będziesz mógł dowiedzieć się czegoś więcej o proponowanym stanowisku i o samej firmie, my zaś mamy szansę ocenić Twoje umiejętności i upewnić się, że jesteś odpowiednim kandydatem. Wysoki poziom naszych procedur kwalifikacyjnych umożliwia rzetelną i obiektywną ocenę kandydatów.

CZEKAMY NA TYCH, KTÓRZY:

potrafią działać z zaangażowaniem
w szybko zmieniającym się środowisku

pracują według najwyższych
standardów etycznych

umiejętnie planują
i organizują własną pracę

posiadają wysokie umiejętności
komunikowania się

stale szukają sposobów na
ulepszanie wyników swojej pracy
i zachęcają do tego innych

konsekwentnie realizują
założone cele

nie boją się wyzwań

ZOBACZ, JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACJI

Wysłanie
aplikacji

Zaproszenie
na rozmowę

Wynik
rekrutacji

Rozpoczęcie
pracy w BIOTON

Cykl szkoleń
wprowadzających

Zapraszamy do wysyłania swojego CV, kiedy tylko zobaczysz interesujące Cię ogłoszenie, zgodne z Twoimi zainteresowaniami zawodowymi. Wszystkie zgłoszenia są przez nas szczegółowo analizowane pod kątem kompetencji wymaganych na danym stanowisku, a osoby spełniające wymogi formalne zapraszamy na spotkanie. Zależy nam, żeby znaleźć osoby, które chcą podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać się zawodowo.

Rozmowa przeprowadzana jest przez pracownika Działu HR oraz Kierownika Działu, do którego aplikujesz. Spotkanie ma na celu lepsze poznanie Ciebie, Twojego doświadczenia oraz umiejętności, a Tobie daje możliwość dowiedzenia się więcej o stanowisku, firmie i osobach, z którymi będziesz współpracować. To najlepszy czas, żeby zadać pytania o sprawy, które są dla Ciebie ważne w pracy.

Podczas spotkania możesz zostać poproszony/a o wypełnienie dodatkowych zadań, lub chwilę rozmowy w obcym języku, jeśli stanowisko, na które aplikujesz tego wymaga.

Jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej?
• Zastanów się, jakie projekty i zadania realizowałeś, z których jesteś dumny
• Pomyśl, jaki był Twój wkład w realizację celów zespołu, w którym pracujesz
• Rozważ, jakie pytania pomogą Ci podjąć decyzję i zadaj je podczas spotkania
• Zrelaksuj się – w BIOTON zależy nam, żebyś czuł/a się swobodnie podczas rozmowy i mógł/mogła zaprezentować swój potencjał

Po rozmowie kontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami i przekazujemy informacje zwrotne. Wybranym podczas procesu osobom przekazujemy ofertę, po której akceptacji zapraszamy do naszego zespołu.
Tym razem się nie udało? Nie martw się! Śledź nasze ogłoszenia i zaaplikuj następnym razem, kiedy zobaczysz interesujące Cię stanowisko w firmie BIOTON.

Przed Twoim pierwszym dniem pracy dostaniesz od nas niezbędne dokumenty oraz zaproszenie na program wprowadzający wraz z jego agendą.

Początek Twojej przygody w firmie BIOTON to czas na zapoznanie się z nowym stanowiskiem oraz odbycie serii spotkań oraz szkoleń z naszymi ekspertami.