1. Na jakim stanowisku pracujesz w firmie Bioton?

Jestem Menadżerem Regionalnym w Zespole Sprzedaży.

2. Czym zajmujesz się w firmie Bioton?

Zarządzam jedenastoosobowym zespołem Przedstawicieli Medycznych w Regionie North-West. To teren obejmujący województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie i część województwa dolnośląskiego.

3. Jak wyglądała Twoja droga do obecnego stanowiska?

Zaczynałam pracę w 2002 r. jako Przedstawiciel Medyczny na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. Był to czas, kiedy insulina produkowana w BIOTON wchodziła na rynek, a nasza firma zaistniała w świadomości lekarzy diabetologów konkurując z zagranicznymi koncernami.

Po 5 latach pracy jako Przedstawiciel Medyczny awansowałam na stanowisko Menadżera Regionalnego. Przez te 15 lat do mojego portfolio dołączały nowe produkty do promocji, zmieniał się mój zespół i teren pracy.

4. Z czego, w ramach swojej pracy, jesteś najbardziej dumna?

Dumna jestem z pozycji BIOTON, jaką wspólnie wypracowaliśmy przez te wszystkie lata w środowisku lekarzy i pacjentów. Dumna jestem z mojego zespołu, który konsekwentnie, pracując w terenie, zwiększa przekonanie do naszych produktów.

5. Co Cię inspiruje w pracy?

Inspiruje mnie praca z ludźmi w moim zespole i z lekarzami w terenie. A także brak rutyny – każdy dzień pracy wygląda inaczej, to nowe wyzwania i sytuacje. Ta praca wymaga ode mnie otwartości na zmiany i ciągłego rozwoju.

6. Jakiej wskazówki udzieliłabyś osobom, które rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową?

Praca Przedstawiciela Medycznego czy Menadżera, to praca wymagająca dużej samodzielności. Odpowiednia dla tych, którzy nie boją się zmian, potrafią zarządzać swoim czasem i wyznaczać priorytety. Dająca ogromną satysfakcję jeśli lubi się pracować z ludźmi i jest nastawionym na wynik.