1 . Na jakim stanowisku pracujesz w firmie Bioton?

Obecnie pełnię obowiązki Kierownika działu IT.

2. Czym zajmujesz się w firmie Bioton?

Dbam o stałą dostępność usług IT. Szukam optymalnych rozwiązań, które wspierają biznes. Jestem odpowiedzialna za budżet IT. Współpracuję z innymi działami w BIOTON oraz z zewnętrznymi dostawcami usług. Zespół, którym zarządzam jest zaangażowany niemal we wszystkie procesy w firmie. Każdy projekt jest ciekawym doświadczeniem.

3. Jak wyglądała Twoja droga do obecnego stanowiska?

Wiele lat temu rozpoczęłam pracę jako koordynator helpdesk. Dział IT był w trakcie wdrożenia podstawowych systemów i usług IT, zbliżał się start produkcyjny systemu SAP. Później w procesie reorganizacji zostałam koordynatorem infrastruktury IT. Mój zakres odpowiedzialności stale się poszerzał.

4. Z czego, w ramach swojej pracy, jesteś najbardziej dumna?

Najbardziej dumna jestem ze swojego zespołu. Mam ogromne szczęście pracować z osobami, dla których praca jest również pasją. Motywujemy się wzajemnie do dalszego rozwoju, stale podnosząc poprzeczkę.

5. Co Cię inspiruje w pracy?

BIOTON to firma z unikalnym know-how i zespołem ekspertów z różnych dziedzin. Obszar IT to środowisko ciągłych zmian i bezpośredniego kontaktu z ludźmi. Łącznie daje to nieustającą możliwość poznawania nowych rzeczy. Firma produkcyjna działająca w branży farmaceutycznej to niewyczerpane źródło wyzwań.

6. Jakiej wskazówki udzieliłabyś osobom, które rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową?

Sięgaj wysoko, wychodź poza schematy i nie bój się zadawać pytań.