Poznaj naszych pracowników

"Patrz przed siebie, działaj i nie rozpamiętuj porażek. Energię, którą wkładasz w rozmyślanie nad niepowodzeniami, lepiej włożyć w nowy pomysł i jego realizację."

Katarzyna Rzewuska
Koordynator Działu Rejestracji

"W codziennej pracy napawa mnie dumą to, że wraz z całym zespołem IT zapewniamy dostęp do systemów biznesowych dla wszystkich pracowników i współpracowników firmy Bioton. Szukamy najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań, zawsze zespołowo".

Piotr Abramczyk
Junior IT Administrator

"W pracy menedżera najwięcej dumy i satysfakcji przynosi mi mój Zespół. To jego sukcesy cieszą mnie najbardziej".

Jolanta Lis
Dyrektor Zakupów i Administracji

"W pracy inspirują mnie ludzie, atmosfera jaką tworzą, otwartość i wzajemna życzliwość, ich gotowość do zmian i samorozwoju."

Monika Kowalska
Kierownik Kontroli Jakości

„W naszym zespole spotykamy się i dyskutujemy, bo dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, a wtedy rozwiązania same się znajdują. Dlatego dobra atmosfera w miejscu pracy jest ważna, inspiruje. To też motywuje mnie do działania. "

Małgorzata Ulanowicz
Starszy Specjalista ds. Rozwoju w dziale MS&T

„Należy spojrzeć na organizację w której pracujemy jak na drużynę i jej główny cel. Wykazywać się dużą empatią dla innych działów, nie zamykać się w działowej „bańce”. Współpraca oraz konkretna komunikacja i jak najszybsza realizacja to podstawa w organizacji"

Jacek Kulik
Starszy specjalista ds. wsparcia procesów biznesowych w obszarze marketingu i sprzedaży

„Dumna jestem z pozycji BIOTON, jaką wspólnie wypracowaliśmy przez te wszystkie lata w środowisku lekarzy i pacjentów. Dumna jestem z mojego Zespołu, który konsekwentnie pracując w terenie, zwiększa przekonanie do naszych produktów."

Wioletta Lewandowska
Menadżer Regionalny w Zespole Sprzedaży

„Sięgaj wysoko, wychodź poza schematy i nie bój się zadawać pytań."

Aneta Sękowska
Kierownik działu IT

„Wprowadzenie ulepszeń w dobrze funkcjonującym procesie produkcyjnym nie jest łatwe, jednak jeśli już nam się uda, to przynosi ogrom satysfakcji, który potrafi napędzić nas do dalszej pracy”.

Tomasz Kociszewski
Młodszy Technolog

„Mam satysfakcję, że moje doświadczenia z pracy w innym kraju mogę wykorzystać w Polsce”.

Tatiana Piekaczewa
Przedstawiciel medyczny

„Wychodzę z założenia, że to ja jestem dla ludzi, a nie oni dla mnie. Trzeba dbać o swoich współpracowników, bo to zawsze działa w dwie strony. Pierwszą decyzją po objęciu przeze mnie stanowiska było przeniesienie swojego biura do sterówki na hali produkcyjnej, żeby być bliżej procesu i swoich ludzi”.

Hubert Dziewicki
Koordynator Zespołu Izolacji

“W pracy w Bioton najbardziej lubię możliwość współpracy z fantastycznymi profesjonalistami w swoich dziedzinach i jednocześnie niezwykle inspirującymi ludźmi, którzy mnie na co dzień otaczają.”

Michał Deptuch
Dyrektor Pionu Operacyjnego

„Cierpliwość, wytrwałość i ciężka praca tworzą niepokonaną kombinację sukcesu. Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te, z których za szybko rezygnujemy.”

Robert Piecuch
Dyrektor Komercyjny

„Największy powód do dumy daje mi fakt, że swoją pracą dokładam cegiełkę do realnej pomocy tysiącom ludzi chorych na cukrzycę.”

Łucja Stefaniak-Praska
Specjalistka Zapewnienia Jakości

“Uwielbiam pracę w zespole energicznych zapaleńców, a takich wspaniałych ludzi z pasją jest w naszej firmie bardzo dużo. To mnie nakręca do działania.”

Dariusz Gurtowski
Lider Technologii

“Wewnątrz firmy inspirują mnie ludzie, to od nich nadal najwięcej się uczę i bezustannie szukam między ich słowami wskazówek do udoskonalenia zarówno naszych procesów jak i siebie w swoim rozwoju zawodowym.”

Małgorzata Łuksza
Dyrektor Ds. Operacji Biznesowych

“Niewątpliwie w ostatnim czasie najciekawszym elementem mojej pracy jest możliwość poznania i współpracy z ludźmi z różnych stron świata oraz prowadzenia dyskusji z polskimi i międzynarodowymi ekspertami w diabetologii o wartości leków z naszego portfolio oraz jak firma farmaceutyczna może wesprzeć pacjenta chorego na cukrzycę. Największą satysfakcję sprawia mi świadomość, że dzięki rozwiązaniom wypracowanym wspólnie z zespołem, coraz większa grupa pacjentów jest skutecznie i bezpiecznie leczona naszymi lekami w Polsce i na świecie.”

Małgorzata Masierek
Medical & Marketing Manager

"Osoby rozpoczynające pracę w Bioton powinny pamiętać, że najważniejszy jest cel – dzięki konsekwencji i determinacji łatwiej go osiągnąć. Również autentyczność to bardzo ważna cecha, nie warto udawać kogoś innego, kim się nie jest."

Bogdan Świrski Starszy Menedżer Regionu Dział Marketingu i Sprzedaży – Polska