Poznaj naszych pracowników

Największą inspirację i motywację w pracy dają mi ludzie. To, że mogę im pomóc rozwiązywać różnego rodzaju problemy i zakończyć je sukcesem.

Katarzyna Jancik
Koordynator Kontroli Jakości w BIOTON

Dbaj o to, aby w każdej sytuacji być sobą. Ważne jest, aby nie ulegać chwili, ale działać zgodnie z tym, w co się wierzy – zgodnie ze swoimi przekonaniami.

Krzysztof Kędzierski
Kierownik Zespołu Biosyntezy
Zakład Biotechnologii

"Patrz przed siebie, działaj i nie rozpamiętuj porażek. Energię, którą wkładasz w rozmyślanie nad niepowodzeniami, lepiej włożyć w nowy pomysł i jego realizację."

Katarzyna Rzewuska
Koordynator Działu Rejestracji

"W pracy menedżera najwięcej dumy i satysfakcji przynosi mi mój Zespół. To jego sukcesy cieszą mnie najbardziej".

Jolanta Lis
Dyrektor Zakupów i Administracji

"W pracy inspirują mnie ludzie, atmosfera jaką tworzą, otwartość i wzajemna życzliwość, ich gotowość do zmian i samorozwoju."

Monika Kowalska
Kierownik Kontroli Jakości

„W naszym zespole spotykamy się i dyskutujemy, bo dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, a wtedy rozwiązania same się znajdują. Dlatego dobra atmosfera w miejscu pracy jest ważna, inspiruje. To też motywuje mnie do działania. "

Małgorzata Ulanowicz
Starszy Specjalista ds. Rozwoju w dziale MS&T

„Należy spojrzeć na organizację w której pracujemy jak na drużynę i jej główny cel. Wykazywać się dużą empatią dla innych działów, nie zamykać się w działowej „bańce”. Współpraca oraz konkretna komunikacja i jak najszybsza realizacja to podstawa w organizacji"

Jacek Kulik
Starszy specjalista ds. wsparcia procesów biznesowych w obszarze marketingu i sprzedaży

„Dumna jestem z pozycji BIOTON, jaką wspólnie wypracowaliśmy przez te wszystkie lata w środowisku lekarzy i pacjentów. Dumna jestem z mojego Zespołu, który konsekwentnie pracując w terenie, zwiększa przekonanie do naszych produktów."

Wioletta Lewandowska
Menadżer Regionalny w Zespole Sprzedaży

„Sięgaj wysoko, wychodź poza schematy i nie bój się zadawać pytań."

Aneta Sękowska
Kierownik działu IT

„Mam satysfakcję, że moje doświadczenia z pracy w innym kraju mogę wykorzystać w Polsce”.

Tatiana Piekaczewa
Przedstawiciel medyczny

„Wychodzę z założenia, że to ja jestem dla ludzi, a nie oni dla mnie. Trzeba dbać o swoich współpracowników, bo to zawsze działa w dwie strony. Pierwszą decyzją po objęciu przeze mnie stanowiska było przeniesienie swojego biura do sterówki na hali produkcyjnej, żeby być bliżej procesu i swoich ludzi”.

Hubert Dziewicki
Koordynator Zespołu Izolacji

“W pracy w Bioton najbardziej lubię możliwość współpracy z fantastycznymi profesjonalistami w swoich dziedzinach i jednocześnie niezwykle inspirującymi ludźmi, którzy mnie na co dzień otaczają.”

Michał Deptuch
Dyrektor Pionu Operacyjnego

„Cierpliwość, wytrwałość i ciężka praca tworzą niepokonaną kombinację sukcesu. Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te, z których za szybko rezygnujemy.”

Robert Piecuch
Dyrektor Komercyjny

„Największy powód do dumy daje mi fakt, że swoją pracą dokładam cegiełkę do realnej pomocy tysiącom ludzi chorych na cukrzycę.”

Łucja Stefaniak-Praska
Specjalistka Zapewnienia Jakości

“Uwielbiam pracę w zespole energicznych zapaleńców, a takich wspaniałych ludzi z pasją jest w naszej firmie bardzo dużo. To mnie nakręca do działania.”

Dariusz Gurtowski
Lider Technologii

“Niewątpliwie w ostatnim czasie najciekawszym elementem mojej pracy jest możliwość poznania i współpracy z ludźmi z różnych stron świata oraz prowadzenia dyskusji z polskimi i międzynarodowymi ekspertami w diabetologii o wartości leków z naszego portfolio oraz jak firma farmaceutyczna może wesprzeć pacjenta chorego na cukrzycę. Największą satysfakcję sprawia mi świadomość, że dzięki rozwiązaniom wypracowanym wspólnie z zespołem, coraz większa grupa pacjentów jest skutecznie i bezpiecznie leczona naszymi lekami w Polsce i na świecie.”

Małgorzata Masierek
Medical & Marketing Manager