Małgorzata Masierek

Dyrektor Marketingu Medycznego

Od ponad 20 lat związana z przemysłem farmaceutycznym. Swoje bogate doświadczenie budowała pracując dla takich firm jak: MSD, Aventis, w późniejszych latach Sanofi, oraz Bioton. Od 18 lat związana z obszarem diabetologii, swoją karierę rozpoczęła w strukturach sprzedażowo-marketingowych, jednak szerokie zainteresowanie nauką skierowało ja do pracy w obszarze medycznym.

Poszukuje nowych rozwiązań mogących wesprzeć pacjentów w terapii cukrzycy. Realizuje projekty obserwacyjno-edukacyjne mające na celu ocenę skuteczności i bezpieczeństwa stosowanych rozwiązań w terapii cukrzycy, jak i poprawę edukacji pacjentów zmagających się z tą chorobą. Aktywnie bierze udział w konferencjach medycznych, pogłębiając swoją wiedzę, jak i prezentując wyniki badań prowadzonych przez firmę Bioton. Jako współautorka opublikowała 8 prac naukowych. Na co dzień dba o rzetelną komunikację w oparciu o najnowszą wiedzę.

W firmie Bioton rozpoczęła pracę w 2008 roku i obecnie pełni stanowisko Dyrektora Marketingu Medycznego, odpowiadając za działania w Polsce i na świecie. Jest odpowiedzialna za medyczną część działań globalnych oraz działania marketingowe związane z rozwojem w Europie, krajach WNP i Ameryki Łacińskiej.