Rok 2021 jest rokiem wyjątkowym, bo obchodzimy aż dwa ważne jubileusze: mija 100 lat od odkrycia insuliny, a także 20 lat uruchomienia innowacyjnej technologii produkcji rekombinowanej insuliny ludzkiej, opracowanej przez firmę BIOTON.

Przez prawie cały rok, w różny sposób, świętowaliśmy te ważne daty.

Szczególnie jeden jubileusz – 20-lecie insuliny produkowanej w BIOTON przywołało w nas, pracownikach firmy, wiele wspomnień. Dlatego postanowiliśmy zaprosić wszystkich zatrudnionych w BIOTON do podzielenia się nimi w Konkursie „Wspomnienie – Co robiłem/robiłam w 2001?”.

Była to okazja, aby przypomnieć sobie, co robiliśmy w 2001 r., gdzie wtedy byliśmy, co ważnego właśnie działo się w naszym życiu. Niektórzy z nas pracowali już w BIOTON – była więc możliwość, aby podzielić się wspomnieniem związanym z naszą firmą. A niektórzy mieli tę przygodę jeszcze przed sobą.

Konkurs został ogłoszony 1 grudnia, pracownicy mieli 2 tygodnie na dostarczenie swoich wspomnień do Działu Personalnego. Do 13 grudnia spływały zgłoszenia, a 16 grudnia ogłosiliśmy laureatów. Tym samym zamykając obchody 20-lecia insuliny produkowanej w BIOTON.

Spośród zgłoszeń wybraliśmy 3 wspomnienia, które nagrodziliśmy.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom konkursu, a wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, bardzo dziękujemy za wspólną zabawę.