Bioton partnerem Medycyna Trzech Tenorów

Za nami pierwsza część cyklu sympozjów naukowo-szkoleniowych “Medycyna Trzech Tenorów 2019 – praktyka trudniejsza od wytycznych”. BIOTON S.A., jako ekspert w diabetologii, jest aktywnym uczestnikiem spotkań oraz jednym z jego sponsorów.

“Medycyna Trzech Tenorów” to inspirujący cykl spotkań poświęcony najnowszym trendom w medycynie, z uwzględnieniem najciekawszych case studies, z którymi każdego dnia spotykają się w swojej pracy lekarze.

To właśnie do nich kierowane są kompleksowe sympozja, umożliwiające poszerzenie wiedzy z zakresu kardiologii, diabetologii, alergologii oraz pulmonologii.

Biorą w nich udział wybitni przedstawiciele nauki i medycyny, którzy podczas swoich wystąpień poruszają najnowsze i najciekawsze tematy z kraju i zagranicy. Szczegółowo analizują złożone przypadki medyczne oraz dyskutują o innowacyjnych rozwiązaniach w leczeniu m.in. cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, czy chorób płuc.

Dzięki wykorzystaniu interaktywnych aplikacji mobilnych, uczestnicy w pełni angażują się podczas sympozjów, mogąc zadawać nurtujące ich pytania oraz brać udział w tematycznych głosowaniach.