Każdego dnia dbamy o zdrowie pacjentów, ale troska o potrzeby naszych pracowników jest dla nas równie ważna.

Prowadzimy innowacyjne projekty, dające możliwość rozwoju zawodowego, a także wspieramy inicjatywy zespołowe i ogólnofirmowe. Codzienny dialog, otwartość na siebie oraz wspólne tworzenie innowacyjnych rozwiązań na dziś i na przyszłość – to fundamenty naszego zespołu.

Ponadto, wciąż rozszerzamy i uelastyczniamy pakiet benefitów. Obecnie nasi pracownicy mogą korzystać z:

  • prywatnej opieki medycznej, także dla rodzin oraz seniorów,
  • pakietu Global Doctors – pokrywającego koszty leczenia za granicą,
  • szerokiego pakietu ubezpieczeń na Życie i NNW,
  • kart sportowych
  • dofinansowania do biletów do kin i teatrów oraz innych eventów kulturalnych
  • szkoleń: specjalistycznych i certyfikujących,
  • kursów rozwojowych,
  • bezpłatnego transportu dla pracowników
  • pracowniczych planów emerytalnych.

W grudniu 2021 r. uruchomiliśmy nowość: Kafeterię Benefitową BIOTON. Co to za rozwiązanie?

Kafeteria Benefitowa to platforma, na której pracownik, niczym z kawiarnianego menu, może wybrać benefit, z którego chce skorzystać. Jest ona dostępna z każdego urządzenia z dostępem do Internetu, przez całą dobę. W jednym miejscu skupiamy wszystkie nasze dotychczasowe benefity. Dodatkowo na platformie znajdziemy dostęp do nowości: jeszcze bardziej korzystnego pakietu medycznego, nowych karnetów sportowych, voucherów do kina, wejść do parków rozrywki, kodów zakupowych do sklepów stacjonarnych i internetowych oraz wielu innych.

Czym różni się Kafeteria od dotychczasowych rozwiązań? Przede wszystkim, to pracownik decyduje, na co wymieni punkty, które otrzymuje od firmy, czy będą to bilety do kina, czy do teatru, czy może karnety sportowe lub wejścia do parków rozrywki. To benefity dokładnie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z pracowników.

Aby wszyscy dobrze zrozumieli zasady funkcjonowania platformy, zorganizowaliśmy serię spotkań w aplikacji Teams „Czym jest Kafeteria Benefitowa, jak działa i co nowego w benefitach?”. W trakcie nich omówiliśmy zasady działania Kafeterii Benefitowej, przedstawiliśmy ofertę i zasady finansowania pakietów medycznych oraz ofertę kart sportowych.

Już w pierwszych tygodniach działania platformy potwierdzonych zostało 360 z 375 założonych w Kafeterii kont. Pierwsze pakiety medyczne i karty sportowe zostały już zamówione. To tylko potwierdza, że nowe rozwiązanie było strzałem w dziesiątkę! Nie spoczywamy na laurach, pracujemy nad kolejnymi usprawnieniami, aby wszystkim nam pracowało się w BIOTON jak najlepiej.