W Biotonie rozumiemy znaczenie sztucznej inteligencji (AI) i cyfrowych rozwiązań w opiece zdrowotnej oraz to, jak mogą one wspierać pacjentów z cukrzycą w czasie rzeczywistym, stale, z dowolnego miejsca.
 
Dlatego wspólnie z firmą Miya Health opracowaliśmy aplikację związaną z cukrzycą – GensuApp, wzbogaconą o wirtualnego asystenta, która może odpowiadać na codzienne potrzeby pacjentów i wspierać zespoły terapeutyczne w zarządzaniu cukrzycą.
 
Aplikacja GensuApp wspiera pacjenta chorego na cukrzycę oraz zespół terapeutyczny w opiece poprzez:

  • edukację i zachęcanie pacjentów do śledzenia danych związanych z cukrzycą, takich jak kontrola glikemii, kontrola wagi, aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie, hipoglikemia, hiperglikemia,
  • motywowanie pacjentów do zmiany nawyków i stylu życia,
  • angażowanie pacjentów w terapię,
  • udzielanie pacjentom praktycznych wskazówek.

 
Pragniemy poinformować, że właśnie rozpoczęliśmy program pilotażowy aplikacji GensuApp, wszystkie cenne uwagi zostaną wdrożone w celu udoskonalenia i ostatecznie uruchomienia najbardziej korzystnego rozwiązania dla pacjentów z cukrzycą.
 
Miya Health to firma działająca w obszarze technologii medycznej i finansowej, za którą stoją czołowi inwestorzy technologiczni, w tym ST Engineering, Elev8 i Enterprise Singapore. Firma Miya Health tworzy i obsługuje technologię, która wpływa na poprawę każdego etapu procesu leczenia pacjenta. Technologie proponowane przez Miya Health pomagają pacjentom w wyborze przystępnej cenowo opieki zdrowotnej, w zarządzaniu chorobami przewlekłymi oraz wpływają na poprawę jakości obsługi pacjenta. Firma oferuje trzy pakiety produktów: MiyaPayor, MiyaPatient i MiyaProvider, które wykorzystują sztuczną inteligencję (AI), analizę predykcyjną i zoptymalizowaną infrastrukturę danych, aby stworzyć dla pacjentów optymalne warunki korzystania.