Ewelina Romańska

Dyrektor Ds. Personalnych

Dyrektor HR z ponad 14-letnim doświadczeniem w wielu obszarach zasobów ludzkich ze strategicznym rozumieniem biznesu również w globalnych strukturach matrixowych. Swoje doświadczenie zawodowe budowała głównie w szwajcarskiej firmie Franke, gdzie pełniła funkcję Menadżera HR odpowiedzialnego za struktury w Polsce, następnie za Region Europy Środkowo – Wschodniej. Pracowała również w centrali firmy CIECH jako HR Manager dedykowany do części komercyjnych największych spółek w Grupie.

Laureatka tytułu: “Kobiety Charyzmatycznej 2016” w kategorii Kobieta społeczna oraz przedsiębiorcza nadanego przez komisję “WHY” Media Group.

Obdarzona dużymi umiejętnościami komunikacyjnymi, zdolnością do budowania relacji, a także nastawieniem na “can do”.

Pasjonatka tworzenia szczęśliwych zespołów.

Motto, którym się kieruje:

“Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów”.

Richard Branson

Absolwentka uczelni: SGGW oraz SGH. Od 2021 roku studentka Executive Master of Business Administartion (EMBA) w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

W firmie Bioton S.A. rozpoczęła pracę w styczniu 2022 roku na stanowisku Dyrektora ds. personalnych odpowiadając również za komunikację wewnętrzną firmy.