Jesteśmy zespołem ekspertów i pasjonatów, którzy wspólnie tworzą innowacje i zmieniają świat biotechnologii. Wierzymy w siłę współpracy i chcemy podzielić się z Wami naszą wizją, dlatego zapraszamy na nadchodzący Dzień Otwarty BIOTON. Będzie to doskonała okazja, aby poznać naszą firmę od kuchni i zgłębić tajniki naszych osiągnięć.

Co dla Was przygotowaliśmy?

🚌 Darmowy transport – Chcemy pomóc Wam dotrzeć do nas, dlatego zapewniamy dwa darmowe kursy busem, które ruszą ze stacji metra Rondo Daszyńskiego. Będą one prowadzić prosto do naszej siedziby w Macierzyszu, znajdującej się pod Warszawą przy ul. Poznańskiej 12. Pierwszy kurs wystartuje o godz. 9:30, a drugi o godz. 10:10. Na zakończenie wydarzenia, o godz. 14:00, zaplanowany jest kurs powrotny. Dla tych z Was, którzy wybiorą się na własną rękę, przygotowaliśmy również bezpłatny parking.

🏭 Zwiedzanie firmy – Wspólnie z nami odkryjecie kulisy procesu produkcji. Nasi eksperci z różnych działów poprowadzą interesujące wykłady, podczas których podzielą się swoją wiedzą i przedstawią poszczególne obszary naszej działalności.

🤝 Networking – Szansa na bliższe poznanie ofert pracy oraz dogłębną rozmowę na temat interesujących Was aspektów działalności BIOTON. Będziecie mieli okazję porozmawiać bezpośrednio z kierownikami różnych działów operacyjnych oraz przedstawicielami działu HR.

🚲 Konkurs – Aby wyrazić naszą wdzięczność za zainteresowanie ofertą BIOTON, przygotowaliśmy specjalny konkurs, w którym do wygrania będzie rower!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas we wrześniu! To będzie niezapomniane wydarzenie!

Zachęcamy także do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w zakładce Kariera.