1. Na jakim stanowisku pracujesz w firmie Bioton?

Od 5 miesięcy pracuję na stanowisku Młodszego Administratora IT podejmując opiekę nad systemami informatycznymi w firmie Bioton.

2. Czym zajmujesz się w firmie Bioton?

Na co dzień moim zadaniem jest dbanie o infrastrukturę, usprawnianie funkcjonowania procesów firmowych oraz obsługa i zapewnienie szybkiej pomocy pracownikom i współpracownikom firmy Bioton.  

3. Jak wyglądała Twoja droga do obecnego stanowiska?

Pracę w Biotonie polecił mi znajomy, który wówczas pracował w zespole IT Bioton. Jako mniej doświadczony informatyk zaczynałem na stanowisku Specjalisty ds. helpdesk IT, następnie Specjalisty IT aby dzisiaj, po licznych kursach i szkoleniach oraz znaczącym poszerzeniu swojej wiedzy, móc zajmować się informatycznymi sprawami organizacji jako Młodszy Administrator IT.

4. Z czego, w ramach swojej pracy, jesteś najbardziej dumny?

W codziennej pracy napawa mnie dumą to, że wraz z całym zespołem IT, mimo różnych wyzwań infrastrukturalnych oraz technicznych zapewniamy dostęp do systemów biznesowych dla wszystkich pracowników i współpracowników firmy Bioton. Szukamy najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań, zawsze zespołowo.  

5. Co Cię inspiruje w pracy?

Liczne projekty wdrożeniowe, dostęp do najnowszej technologii oraz praca z platformami low-code od strony administracyjnej, które stale podnoszą moje kwalifikacje. Jednak największą inspiracją pozostają ludzie, czyli specjaliści, z którymi przyszło mi współpracować.

6. Jakiej wskazówki udzieliłbyś osobom, które rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową?

Przede wszystkim, żeby w siebie wierzyć i na co dzień działać rzetelnie. W zamian zyskuje się docenienie oraz możliwość rozwoju ścieżki kariery.