Wei Ming TAN

Członek rady nadzorczej

Pan Tan posiada tytuł magistra administracji biznesowej, który zdobył w London Business School w Wielkiej Brytanii, a także uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości i finansów na University of Adelaide w Australii. Jest także członkiem Chartered Accountants Australia i Nowa Zelandia oraz członkiem Financial Services Institute of Australasia.

Jest multidyscyplinarnym dyrektorem na poziomie C z ponad 20-letnim globalnym doświadczeniem w zakresie strategii korporacyjnej, fuzji i przejęć, rozwoju biznesu/partnerstwa, bankowości inwestycyjnej/kapitału podwyższonego ryzyka/private equity, relacji inwestorskich, zamówień, audytu, skarbu i podatków.

Obecnie jest dyrektorem finansowym Evive Biotechnology Ltd. Przed dołączeniem do Evive był dyrektorem inwestycyjnym Astro Malaysia, gdzie kierował udaną ofertą publiczną spółki. Przed Astro był dyrektorem Credit Suisse w dziale bankowości inwestycyjnej w regionie EMEA, mediów i technologii. Pracował również dla Barclays Capital, Macquarie Bank, FH Faulding i Deloitte.