BIOTON stale inwestuje w rozwój polskiej biotechnologii. Jesteśmy pierwszą, a zarazem jedyną spółką w Polsce, która jest w stanie dokonać kompletnego transferu opracowanej technologii do działalności komercyjnej.

Bezpieczeństwo i najwyższy standard produktów oraz potrzeby Pacjentów odgrywają kluczową rolę w naszych działaniach, realizowanych z udziałem wysoko wyspecjalizowanego i kompetentnego zespołu specjalistów.

Dzięki innowacyjnym technologiom, wszystkie produkty wytwarzane są w warunkach spełniających międzynarodowe wymagania Dobrej Praktyki Wytwarzania oraz potwierdzonych stale utrzymywanymi certyfikatami GMP.

W związku z uruchomieniem nowoczesnych powierzchni laboratoryjno-badawczych i przeniesieniem do nich naszej działalności dysponujemy na terenie naszego Zakładu zlokalizowanego w Macierzyszu (ul. Poznańska 12, 05-850 Ożarów Mazowiecki) powierzchnią laboratoryjną, biurową oraz socjalną gotową do wynajęcia.

Do wynajęcia przeznaczona jest powierzchnia ok. 1000 m2 rozmieszczona na dwóch kondygnacjach (310,35 m2 w części budynku B, 438 + 330,40 m2 w części budynku C), z wydzielonymi pomieszczeniami laboratoryjnymi, biurowymi, z pełnym węzłem sanitarnym oraz zapleczem socjalnym.

Teren Zakładu jest ogrodzony oraz całodobowo chroniony. Zapewniamy też miejsca parkingowe.

W razie zainteresowania chętnie udostępnimy zdjęcia, szczegółowe plany i dane dotyczące oferowanej pod wynajem powierzchni.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt:
Katarzyna Stalińska – Biuro Zarządu
investor@bioton.com
Tel: +48 22 721 00 02